אביזרים משלימים לעיצוב חדרי ילדים ונוער מעץ מלא

אם נשווה לרגע בין עיצוב מלתחת בגדים לילדים ונוער לבין עיצוב חדרי ילדים ונוער, נגלה פרמטרים משיקים ואלמנטים דומים: פריטים בסיסיים במלתחה לצמד אביזרים נלווים המוסיפים את הטאץ' המבוקש. האביזרים המשלימים נותנים את הטון, מעניקים נגיעה צבעונית, אופי ייחודי עד יצירת מראה מושלם.

 

לאחר שבחרתם את פריטי ה-Must לעיצוב חדרי ילדים ונוער - רהיטים מעץ מלא: מיטה מרווחת ואיכותית, ארון בגדים פרקטי בעל חזות אסתטית ושולחן כתיבה נוח שילווה את הילדים שנים רבות במהלך לימודיהם בבתי הספר, הגיעה העת להוסיף דקורציה, להשתמש בטקסטיל ססגוני ובפתרונות אחסון שיתרמו הן לאווירה בחדרים והן לשימושיות של הדיירים.

 

לפניכם מספר רעיונות לשילוב אביזרים בחדרי ילדים ונוער:

 

הצבעוניות מתחילה בבד

במידה ובחרתם רהיטים לחדרי ילדים ונוער העשויים מעץ מלא בעלי מראה קלאסי ואצילי, עם קווים ישרים ונקיים המצטיינים בקו חלק וברור, הצבועים בגוונים בהירים ועל זמניים, הרי שכעת תוכלו לשדרג את מראה החדר בפריטי הלבשת הבית, דוגמת וילונות אווריריים שמכניסים את אור השמש פנימה ומעליהם וילונות אטומים שיכולים להשרות חושך במידה והילדים רוצים לנמנם במהלך היום מבלי שאור השמש יסיח את דעתם, מצעי מיטה עם הדפסים גראפיים של דמויות אהובות ואלמנטים ססגוניים, שטיחים בעיצובים מיוחדים המהווים משטח דריכה נעים וכריות נוי. כל אלו יוסיפו חינניות לחלל כולו.

 

פתרונות אחסון - תוספת פרקטית

כשבוחרים אביזרים משלימים לעיצוב חדרי ילדים ונוער מעץ מלא, צריך לקחת בחשבון את ההיבט השימושי. לא תמיד הארון, מגירות שולחן הכתיבה או מגירות המיטה מספיקים לאכלס את מלאי הצעצועים או החפצים בחדר ולעתים יש צורך בתגבור אסתטי. כאן נכנסים לתמונה המדפים, הכוורות, ספסלי האירוח שהם גם שידות לכל דבר או שידות לילה. ניתן להשתמש במידוף וכוורות מרחפות שלא תופסות מקום אך בהחלט מוסיפות טאץ' ייחודי לחלל. 

 

גופי תאורה המאירים את החדר

גופי תאורה מהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב החדר והם חיוניים מאוד ליצירת תחושה נעימה בחלל. בחרו גוף תאורה מרכזי שייתלה על התקרה והוסיפו לו שחקני חיזוק בדמות גופי תאורה כגון מנורות לילה שיאירו מעל השידה, מנורות משרדיות הניתנות לכוונון לשולחן הכתיבה להארה ממוקדת של הספרים או המחברות בעת הלמידה. קיימים סוגים רבים של גופי תאורה ססגוניים לילדים ולבני נוער, מנייר אורז, בקישוטים שונים ובצבעוניות עזה.

 

תמונות והדפסים - הצד האמנותי של החדר

אחת הדרכים לעיצוב חדרי ילדים ונוער מעץ מלא היא שימוש בקירות בתור תפאורה, הוספת חיפויי קיר מיוחדים, פסיפסים יפים או אריחים מאויירים או ציורי קיר של דמויות האהובות על הילדים, מסגור ציורים שהם בעצמם ציירו או תליית פוסטרים, תליית לוח שעם עם תזכורות שונות, הוספת פעמוני רוח, שעוני קיר או כל אביזר דקורטיבי אשר יוסיף לצבעוניות ולעליזות בחדר הילדים והנוער.

 

לאחר עיצוב החדר, ברגע שתקבלו מושג איזה רהיטים מאכלסים את החלל, יהיה לכם קל יותר להוסיף הנגיעות המרעננות.