האוס אין בתוכנית האח הגדול בערוץ 2

האוס אין מציגה חדר תינוקות בתוכנית האח הגדול בערוץ 2 במסגרת משימת השקט בה נתבקשו הדיירים שי חי וחברתו תניה לטפל בתינוק בחדר חשוך.

לחדרי התינוקות של האוס אין

פרטים נוספים ולהזמנות: 03-5791577

עם בואו של האביב והגעתו של חג הפסח, מתאספים כל דיירי הבית ונרתמים לניקיונות שמאפיינים בדרך כלל תקופה זו. יחד עם הניקיונות, תקופה זו אידיאלית לעיצוב מחדש של חדרי הילדים והנוער בבית. רהיטים חדשים יעשירו את מראה החדר ויוכלו אף לתרום לאווירה הטובה.

עיצוב חדרי ילדים ונוער מעץ מלא - בשורות עיצוב אביביות

מה צריך בשביל חדר ילדים שלם

ככל שהילדים שלנו גדלים, כך הצרכים היומיומיים שלהם גדלים איתם. במרוצת הזמן הילד הקטן שלנו הולך ונהיה כמה שיותר עצמאי ולכן יש צורך להרכיב לו חלל שיהיה רק שלו. העצמאות החדשה והאופי המתעצב של הילדים דורש מאיתנו ההורים לנסות ולספק לו חדר ילדים חדש אשר ילווה אותו לשנים הבאות ויתאים לכל צרכיו השונים.

שאלות נפוצות על חדרי ילדים ונוער מעץ מלא

תהליך עיצוב של חדר ילדים הוא תהליך מרגש מאוד ונכללים בו פרמטרים רבים מתכנון המרחב בהתאם לתנאי החלל ולפי צרכיו האינדיווידואליים של כל ילד וכמובן בחירת הרהיטים מחומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר.

חדרי ילדים ונוער מעץ מלא - עיצוב חדר לשלושה ילדים

שני ילדים בחדר אחד הוא אתגר משמעותי להורים שנעשה מורכב ומסובך יותר כשיש צורך לאכלס שלושה ילדים בחדר אחד. מחד, מדובר במסיבה אמיתית לשלושה ילדים ומאידך, כל ילד זקוק למרחב שלו גם אם על פניו המרחב הכולל מצומצם.

טיפים להזמנת חדרי ילדים ונוער מעץ מלא

הגיע הזמן לשדרג את חדר הילדים והנוער. אולי הילדים גדלו, אולי החלטתם לפרגן להם, שיפצתם את הבית הקיים או עברתם דירה. כך או כך, חשוב מאוד ללכת על איכות, כדי להעניק את הכי טוב שאפשר לילדים שלכם והכי טוב שאפשר תלוי מאוד ברמת וטיב החומרים.

צעדים פשוטים לעיצוב חדרי ילדים ונוער מעץ מלא

ביקור באולמות התצוגה של סניפי האוס אין ברחבי הארץ יעניק לכם רעיונות רבים בנוגע לעיצוב חדר הנוער או חדר הילדים שתכננתם. דגמים קסומים המקנים לחלל עיצוב קלאסי ואלגנטי, על זמני, שיהיה רלוונטי לאורך זמן במגוון רחב של סגנונות, מנוסטלגי ווינטאג' ועד יפני מודרני עם נגיעות אורבאניות.

חדרי ילדים ונוער מעץ מלא - איך הטבע עוזר בחדר

בואו נצא לרגע אל חיק הטבע ברחבי הדמיון, המרחבים הפתוחים והירוקים, עושר פרחוני, שמיים כחולים, ים גדול, נכון שהתחושה מרעננת ועושה לכם טוב? עכשיו ניכנס לבית, אבל לא בית רגיל, אלא סביבת מגורים המעוצבת על בסיס עצים.

הפריטים שמשדרגים חדרי ילדים ונוער מעץ מלא

אין כמו להיכנס לחדר ולהרגיש כאילו הוא נלקח מקטלוג עיצוב, כשכל הרהיטים עומדים במקום הכי נכון עבורם ברחבי החלל, הכל נקי ומסודר, מצעי המיטה מתוחים, השטיח פרוש למרגלות המיטה, הבגדים מקופלים והצעצועים נראים כמו חיילים. אבל בואו נהיה ריאליים: סדר ובלגן הם חלק בלתי נפרד מההווי התוסס של חיי הילדים.

עיצובים אהובים של חדרי ילדים ונוער מעץ מלא

יש יתרון גדול בעיצוב חדר הילדים או חדר הנוער מבראשית – היכולת להחליט ולבחור כיצד יראה החדר, איזה רהיטים יאכלסו אותו, אילו פריטי עיצוב משלימים יקשטו ויעטרו אותו, מה יהיה הקו הסגנוני המוביל וכולי. 

חדרי ילדים ונוער מעץ מלא - מה לקנות במבצעי הקיץ

הקיץ בעיצומו, החופש הגדול בשיאו וזה הזמן לחדש את חדרי הילדים והנוער. ברשת האוס אין תגלו שלל מבצעים לקיץ – חדרי ילדים ונוער מעץ מלא במחירים אטרקטיביים ובהנחות מיוחדות לכבוד הקיץ ולקראת החזרה לבית הספר. 

פינות פנאי לחדרי ילדים

חדרי הילדים והנוער לא משמשים את הדיירים הצעירים לשינה בלבד, הם ממלכה שלמה המכילה את כל עולמם. כאן הם מתעוררים בבוקר, מכינים שיעורי בית, משחקים, מארחים חברים ובבתים רבים צופים בטלוויזיה. הבילוי היומיומי והממושך בחדר יצר קונספט חדש של חדרי ילדים ונוער מעץ מלא, כשמטרת העל היא לעצב את החדר כך שהוא באמת ישמש את דייריו לכל צרכיהם, לשינה, ללימודים ואף לשעות הפנאי. 

אביזרים משלימים לעיצוב חדרי ילדים ונוער מעץ מלא

אם נשווה לרגע בין עיצוב מלתחת בגדים לילדים ונוער לבין עיצוב חדרי ילדים ונוער, נגלה פרמטרים משיקים ואלמנטים דומים: פריטים בסיסיים במלתחה לצמד אביזרים נלווים המוסיפים את הטאץ' המבוקש. האביזרים המשלימים נותנים את הטון, מעניקים נגיעה צבעונית, אופי ייחודי עד יצירת מראה מושלם.

פתרונות חדשניים בעיצוב חדרי ילדים ונוער

עולם עיצוב חדרי הילדים והנוער לא מפסיק להפתיע בשלל עיצובים ופתרונות מתקדמים. אמנם החיבור לטבע נשמר, נעשה שימוש בעץ מלא איכותי, ידידותי ובריא ובצבעי ווש והרהיטים נטולים כימיקלים רעילים, אך עם זאת פתרונות העיצוב במיוחד בדגש הפונקציונאלי, משדרגים את השימוש ברהיט וגם את עיצובו.

חדרי ילדים ונוער – תכנון חדרי ילדים קומפלט

כל אחד מתכנן ומעצב את חדר הילדים והנוער בבית בדרך שלו: יש מי שבוחרים כל פעם להוסיף לאוסף עוד רהיט או אביזר משלים, בעוד יש הבוחרים לרכוש חדר ילדים או חדר נוער קומפלט שילווה את ילדיהם לאורך זמן מבלי לשנות או לגוון את החלל כל תקופה. 

אם בחרתם לרכוש חדר ילדים או חדר נוער קומפלט, אתם מוזמנים להתרשם מחדרי הילדים המגוונים של האוס אין באולמות התצוגה ולהרכיב את חדר הילדים או הנוער החלומי שלכם.

פריטי עיצוב פונקציונאליים לחדרי ילדים ונוער

פרקטיות היא חלק בלתי נפרד מעיצוב חדרי ילדים ונוער. מדובר בחדרים דינאמיים, שרוחשים פעילות אינטנסיבית לאורך כל שעות היום בהתאם לצרכיו של הילד, החל מהכנת שיעורי בית, דרך משחקי מחשבה וחברה ועד אירוח של חברים ולכן, לצד ההיבט האסתטי יש לשים דגש על היבט הפונקציונאלי.

חדרי ילדים - המגמה הטבעית

בשנים האחרונות אנחנו מבחינים בעלייה במודעות לעיצוב טבעי, חזרה לשימוש בחומרי גלם ישירות מהטבע. בין אם אלה עיצובים ממוחזרים ששמרו על הטקסטורה, הגוון והמקוריות שלהם במעבר בין עיצובים (כלומר, ריהוט בר קיימא שמשמר את הקיים כך שיתאים לדורות הבאים) ובין אם אלה עיצובים המבוססים על טהרת העץ המלא, הטבעי, הקפדה בשימוש העיצובי בצבעים ידידותיים לסביבה, דבקים וחומרים ללא כימיקלים רעילים ועוד.

רכישה נבונה של חדרי ילדים

הגיעה השעה לשדרג את הבית ולעצב חדר ילדים חלומי. זו הזדמנות לפרגן לילדים בממלכה משלהם, חלל שכולו שייך להם, וכאן נרצה ליצוק את מיטב השאיפות הדקורטיביות שלנו. הורים רבים כל כך להוטים לעצב את חדר הילדים שהם שוכחים לגמרי את הרצונות האינדיווידואליים של ילדיהם, שלא תמיד עולים בקנה אחד עם רצונות ההורים. 

נבחרת הפריטים של חדרי ילדים

שנת 2012 עומדת בסימן פרי סטייל בכל תחום כמעט.

חדרי ילדים עם מרחב פנאי לאירוח ומשחקים

במהלך חייהם יחליפו הילדים שלנו שלל בגדים, נעליים, אביזרים, מוצרים, צבעים, משחקי מחשב, אינספור פריטים אבל רהיטים עבור חדרי ילדים מחליפים בתדירות נמוכה מאוד.

חדרי ילדים המעוצבים מתוך חשיבה לטווח הארוך

אם היינו יכולים אולי היינו מפרידים בין חדרי ילדים לחדר משחקים, מבודדים את הבלגן מחדר השינה ומקצים את חדר הילדים לשינה בלבד ללא למידה, כך שהילדים יאחרו את חבריהם בחדר המשחקים.

איך לשלב בין תינוק שנולד עם חדרי ילדים קיימים

תינוק שנולד משנה את סגנון החיים הקיים בכל המובנים, התעוררויות פתע באמצע הלילה, יציאות מורכבות מהבית עם ציוד לתינוקות, יקיצות בוקר בשעות בלתי שגרתיות ועוד. להצטרפותו של ילד שני יש השפעה גם על העיצוב הקיים של חדרי ילדים.

חדרי ילדים - איך תעצבו בין הפריטים השונים חדר למופת

בשנים האחרונות אנחנו מבחינים בעלייה במודעות לעיצוב טבעי, חזרה לשימוש בחומרי גלם ישירות מהטבע. בין אם אלה עיצובים ממוחזרים ששמרו על הטקסטורה, הגוון והמקוריות שלהם במעבר בין עיצובים (כלומר, ריהוט בר קיימא שמשמר את הקיים כך שיתאים לדורות הבאים) ובין אם אלה עיצובים המבוססים על טהרת העץ המלא, הטבעי, הקפדה בשימוש העיצובי בצבעים ידידותיים לסביבה, דבקים וחומרים ללא כימיקלים רעילים ועוד.

 

חדרי ילדים - מדריך להורים לבחירת חדרי ילדים

 

הילד גדל, יותר מהר מכפי שחשבתם, והגיע הזמן לעצב עבורו חדר ילדים שילווה אותו במשך שנים רבות. אחרי שגלשתם, השוויתם מחירים, קראתם על תווי תקן, עיצובים מסוגננים, תודו שאתם קצת מבולבלים. מרוב השפע לא תמיד יודעים כיצד לבחור. אז אנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר בבלגן ולסייע לכם לעצב חדרי ילדים בכמה צעדים פשוטים!

 

כיצד לסייע לילדים לשמור על ארגון חדרי ילדים ונוער

 

לפעמים נראה שלילדים שלנו יש נטייה טבעית לבלגן, איכשהו גם אחרי סידור מאסיבי של החלל - החדר שלהם מצליח להתבלגן. הצעצועים פזורים על הרצפה, הספרים על המיטה, המגירות פתוחות, בגדים מושלכים מחוץ לארון הבגדים ולא תמיד הם משתפים פעולה ומוכנים לסדר את החדר שלהם. השקעתם בעיצוב חדרי ילדים ונוער מעץ מלא ובוודאי חשוב לכם הסדר של החדר.

מתחדשים לחורף בחדרי ילדים ונוער מעץ מלא

 

העונה הקרה מהווה הזדמנות נפלאה לחמם את חדרי הילדים והנוער במגוון פריטי טקסטיל מווילונות, דרך שטיחים ועד מצעים מרופדים היטב. כמו כן, מבצעי החורף האטרקטיביים של רשת האוס אין מאפשרים לכם להתחדש במגוון פריטי עיצוב לשדרוג חדרי ילדים ונוער מעץ מלא במחירים שווים במיוחד. מיטות ילדים ונוער, ארונות בגדים, שולחנות כתיבה, כוורות וספריות. לפניכם מספר המלצות לרענון חדרי הילדים והנוער בחורף הזה.