מתחדשים לחורף בחדרי ילדים ונוער מעץ מלא

העונה הקרה מהווה הזדמנות נפלאה לחמם את חדרי הילדים והנוער במגוון פריטי טקסטיל מווילונות, דרך שטיחים ועד מצעים מרופדים היטב. כמו כן, מבצעי החורף האטרקטיביים של רשת האוס אין מאפשרים לכם להתחדש במגוון פריטי עיצוב לשדרוג חדרי ילדים ונוער מעץ מלא במחירים שווים במיוחד. מיטות ילדים ונוער, ארונות בגדים, שולחנות כתיבה, כוורות וספריות. לפניכם מספר המלצות לרענון חדרי הילדים והנוער בחורף הזה.

 

מיטות ילדים במבצע

מיטות הילדים של האוס אין עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר הן מבחינת חומרי גלם איכותיים ובריאים והן מבחינת עיצוב ועמידותבמסגרת מבצעי החורף של רשת האוס אין, תוכלו להחליף מיטת ילדים או להכניס מיטת ילדים לחדר (לאחר שהילד עבר ממיטת תינוק למיטת מעבר או ממיטת תינוק למיטת ילדים). ישנו היצע רחב של מיטות ילדים המשתתפות במבצעים, ממיטות ילדים בקווים ישרים מינימליסטיים, דרך מיטות ילדים בסגנון כפרי מאסיבי ועד מיטות ילדים בעלות טאץ' עדין בניחוח פרובאנס, רגליים מגולפות, כותרות מעוגלות, גב מיטה רחב או גבוהבחרו את מיטת הילדים המבוקשת.

 

ארונות בגדים

ארון בגדים הוא פיתרון האחסון השימושי ביותר בחלל ובשנים האחרונות מתחדשת זירת ארונות הבגדים בדגמים איכותיים ומשובחים בעלי עיצובים שכובשים את הלבתוכלו להוסיף לחלל של חדרי ילדים ונוער מעץ מלא ארונות בגדים מסוגננים המאופיינים בחזיתות מעניינות, שטח אחסון רב, עומק שמתאים לסידור של מספר שכבות בארון, תליית בגדים על קולבים, מגירות פנימיות ומגירות חיצוניות ועודניתן למצוא ארונות בגדים לבנים ובגוונים שונים קלאסיים המשתלבים בהרמוניה בחדרים.

 

ספריות לספרים וצעצועים

נכון שתמיד יש בלגן בחדרים ותמיד יש צורך בפריטי אחסון נוספים להכלת הצעצועים, המשחקים והחפצים שנצברים בלי סוף? כאן נכנסות לתמונה ספריות מעוצבות עשויות מעץ מלא שמשמשות הן כפריט דקורטיבי והן כפתרון אחסון פרקטי למדי. במסגרת מבצעי חורף בהאוס אין ניתן ליהנות ממבחר ספריות מעוצבות לחדרי ילדים ונוער המגיעות בעיצובים עדכניים, שילובי צבעים, מדפים ומגירות נשלפות להצבה בחדרי ילדים ונוער. כמו כן, גם מגוון רחב של שידות אחסון בעיצובים קלאסיים.

 

כיצד לשלב בין רהיטי עץ מלא

בבואכם לעצב את חדרי הילדים והנוער, חשבו איך ייראה החלל כיחידה שלמה - נסו לדמיין איזה רהיטים יוצבו זה ליד זה, אחד מול השני ובקומפוזיציות שונות בהתאם לתנאי החללהזמינו מראש מידות שתואמות את המרחב, התייחסו לפתחים כמו חלונות, דלתות, ריצוף, גובה תקרה, שקעי חשמל, היזהרו שלא לחסום את המרחב בהצבת הרהיטיםתוכלו לשמור על קו סגנוני אחיד בשילוב בין גווני הרהיטים, אלמנטים חוזריםבחרו אביזרי עיצוב משלימים להוספת טאץ' מיוחד לחדר - שטיחים, כריות, וילונות, תמונות קיר. חשוב שכל הרהיטים בחדר הילדים או בחדר הנוער יהיו עשויים מעץ מלא למען בריאות הילדים שלכם.