עיצובים אהובים של חדרי ילדים ונוער מעץ מלא

יש יתרון גדול בעיצוב חדר הילדים או חדר הנוער מבראשית – היכולת להחליט ולבחור כיצד יראה החדר, איזה רהיטים יאכלסו אותו, אילו פריטי עיצוב משלימים יקשטו ויעטרו אותו, מה יהיה הקו הסגנוני המוביל וכולי. בבואכם לעצב חדרי ילדים ונוער, חשוב להקפיד על כך שהרהיטים אשר בחדר יהיו עשויים מעץ מלא כמו הרהיטים שמחכים לכם ברשת האוס אין. עץ מלא הוא חומר טבעי, נושם, ידידותי לסביבה, בריא, עמיד בפני מים ומשתבח עם השנים. כל היתרונות שגלומים בעץ מלא מבטיחים לכם חדרי ילדים ונוער מעץ מלא איכותיים ויפים. אחרי שהבנתם את החשיבות שיש לבחירת ריהוט מעץ מלא, ניגש למלאכת העיצוב. לפניכם מספר קווים סגנוניים אהובים כיום בחדרי ילדים ובחדרי נוער.

 

חזרה לעבר בסגנון עכשווי

ההתרפקות על העבר, הנוסטלגיה והקלאסיקה העל זמנית באים לידי ביטוי בעיצוב חדרים מודרניים. ניתן לראות מוטיבים ואלמנטים השואבים השראתם ממחוזות רחוקים, בעיקר מאירופה הקלאסית ומתקופות שונות לאורך ההיסטורי – עידן הרוקוקו והניו בארוק – גם בעיצוב רהיטים עדכניים. הביטויים העיצובים לכך הם רגליים מגולפות, מיטות אפיריון בחדרי נערות, שימוש בקפיטונאז' בשילוב קריסטלים, פיתוחים וחריטות בעץ וכדומה.

 

יפני ומדליק

הסגנון היפני ממשיך לככב בזירת העיצוב הביתית וגם בסצנת עיצוב חדרי הילדים והנוער. מדובר בעיצוב נקי, מיטות שנושקות לרצפה עם קיר עץ בכיתובים ביפנית, שילובים של מרקמים, קווים ישרים ונקיים – אלה הם חדרים שמתאימים הן לבנים והן לבנות.

 

חדרים  מודולאריים בסגנון א-סימטרי

אם בעבר חדרי ילדים ונוער מעץ מלא היו מבוססים בעיקר על הצבת פריטי עיצוב בחלל על הרצפה, הרי שכיום הנטייה היא לחלק את הרהיטים ברחבי החלל, לא בהכרח זה לצד זה – ניתן ספריות פינתיות וכוורות שמתאימות לתלייה על כל קיר, "פירוק" של החדר לגורמים כך שכל פריט עיצוב דומיננטי בחלל ולא הכל כמקשה אחת. כמו כן, מבטא הטרנד הזה, עיצוב מבנה אסימטרי של כל רהיט, קומפוזיציה המחולקת לצורות בגדלים שונים.

 

חדרים בעיצוב אורבני

העיצוב האורבני פופולרי כיום מאוד, בין אם במטבחי נירוסטה וסלונים בעיצוב מוקפד וקווים נקיים ושילוב בין אפור לחום וירוק זית או בז'. גם בעיצוב חדרי ילדים ונוער מעץ מלא, ניתן לראות חדרים בסגנון אורבני דוגמת חדר ג'יימי, שילובים של עץ מלא בקווים ישרים, ארון בגדים העומד על מתכת תעשייתית המעניקה תחושת "ריחוף" לארון, שולחן כתיבה עשוי מפלטת עץ מאסיבית ורגלי מתכת תעשייתית.

 

לבן ולעניין

בלי קשר לקונספט העיצובי, לסגנון הרהיטים, הגוון הלבן שולט בעיצובים עכשוויים של חדרי ילדים ונוער מעץ מלא. זה הוא גוון מעודן, נקי, שמשדר רוגע ומשרה תחושה נעימה בחלל, שומר על רלוונטיות לאורך השנים ועל אף שניתן לבחור חדרים במבחר מסחרר של גוונים, מרבית הילדים ובני הנוער מעדיפים את החדר שלהם בגוון הלבן.