הפרטים שמשדרגים חדרי ילדים ונוער מעץ מלא

אין כמו להיכנס לחדר ולהרגיש כאילו הוא נלקח מקטלוג עיצוב, כשכל הרהיטים עומדים במקום הכי נכון עבורם ברחבי החלל, הכל נקי ומסודר, מצעי המיטה מתוחים, השטיח פרוש למרגלות המיטה, הבגדים מקופלים והצעצועים נראים כמו חיילים. אבל בואו נהיה ריאליים: סדר ובלגן הם חלק בלתי נפרד מההווי התוסס של חיי הילדים. למרבה המזל, קיימים שלל פתרונות עיצוב שיסייעו לכם להשתלט על הכאוס הפוטנציאלי וגם יוסיפו טאץ' מסוגנן לחדרי הילדים והנוער.

 

כוורות ומדפים לתלייה

אחסון הוא כאמור מצרך נדרש בכל חדר ילדים או חדר נוער ואחת הדרכים האפקטיביות ביותר לסדר את החדר, היא להצטייד בפתרונות אחסון מגוונים דוגמת כוורות או מדפים המיועדים לתלייה - אלה מתפקדים כפריט עיצובי בחלל וגם חוסכים שטח אחסון על הרצפה. הכוורות העכשוויות עשויות עץ מלא, הן מגיעות בעיצובים מסוגננים ואלגנטיים, עם תאים פתוחים ומגירות. עיצובים מודולאריים המאפשרים לכם להחליט כיצד להציג את הצעצועים, המשחקים או הספרים.

 

ספריות לספרים וצעצועים

הספריות עברו טרנספורמציה עיצובית במהלך השנים וזכו להתייחסות עיצובית משמעותית יותר, עיצובים מפתיעים ומגווניםרצוי לרכוש ספרייה ומדפים בהתאמה אישית, להוסיף מדפים או מגירות, לבחור את העומק והרוחב בהתאמה ישירה לחדר, למאפיינים סטטיים דוגמת מיקומי דלתות, חלונות, נקודות חשמל, טלפון וכולי.

בכל מקרה, כדי לשמור על תחושת מרחב בחלל, רצוי להשקיע בספריות צרות וגבוהות. העדיפו ספריות בגוונים נקיים ועל זמניים, כשניתן לשלב צבעים קצביים ומלהיבים במגירות וכך ליצור שילוב מעניין.

 

ספסלי אירוח

חדרי ילדים ונוער מעץ מלא מהווים גם זירת אירוח לחברים ואם תשימו לב, פעמים רבות כשאתם נכנסים לחדר, אתם רואים את הילדים שרועים על השטיח או יושבים על הרצפה, מחפשים פינה פנויה לפרוש את הרגליים מבלי לעקם את הגבפריט עיצובי ויעיל כאחד שמככב בשנים האחרונות בחדרי ילדים ונוער מעץ מלא הוא ספסל אחסון, בעל מגירות אחסון רחבות או כזה שנפתח בעת הצורך, מרופד בקטיפה או בקפיטונז' דמוי עור, מתאים הן כספסל נוח לישיבה והן כפריט למטרות אחסון.

 

שידות על גלגלים

החדרים העכשוויים הם חדרים דינאמיים, אותם משנים לפי צרכי הילדים וגם בשביל הגיוון, ילדים רבים משנים את דעתם לגבי מיקום המיטה, הצבת הארון ואם תנאי החלל מאפשרים זאת – בוודאי תמצאו את עצמכם מעת לעת משנים רהיטים עד להשגת המראה המועדף עליהם. אם חיפשתם פריט עיצובי ופרקטי ועל גלגלים לניידות מושלמת, בחרו שידות או קומודות, שמתאימות להצבה ליד המיטות ולהנעה בעת הצורך. אלו הן שידות קומפקטיות מעץ מלא, בהן ניתן לאחסן פריטים אישיים, בעיקר כאלה שהילדים מעוניינים לשמור בהישג יד (משקפי ראייה, שעון מעורר, טלפון סלולרי). 

 

פינות מדיה

אי אפשר להתעלם מכניסת הטכנולוגיה אל מרחב חדרי ילדים ונוער מעץ מלא. בהאוס אין התאימו עבורכם את הרהיטים כך שתוכלו למצוא שידות מדיה מתאימות לטלוויזיה, DVD, פלייסטיישן וכולי, רהיטים העשויים מעץ מלא, מודולאריים ומעוצבים.