נבחרת הפריטים של חדרי ילדים

שנת 2012 עומדת בסימן פרי סטייל בכל תחום כמעט.

 

בעולם האופנה ניתן לראות תחלופה מסחררת של טרנדים וכל אחד מתלבש כפי העולה בדעתו ולפי טעמו האישי, כך גם בעיצוב חדרי ילדים. נכנס טרנד של נגרות בהתאמה אישית שמאפשר לכל לקוח ליצור על פי חזונו האישי חדר ילדים חלומי או לבחור מתוך היצע מרהיב של פריטים את המודל האהוב עליו ולהתאים את הרהיט במידות לפי המרחב של החדר, הפרופורציות או הקומפוזיציה המועדפת.חדרי ילדים מאובזרים יותר מתמיד ויש השראות ששאובות מעולם אגדתי או אווירה אירופאית קלאסית ומעודנת, כשאלמנט האירוח תופס בכל פינה בין אם זו מיטה וחצי רחבה בסגנון במה שמתאימה מאוד לאירוח חברים (עם מיטת חבר נפתחת למקרה שהחבר מתארח), שידות לילה לצד המיטה, ארון בגדים יפהפה, ספריות או כוורות תלויות וכמובן, שולחן כתיבה לציור והכנת שיעורים עם שידות תואמות. ניתן ליצור טוטאלוק בין מבחר פריטים והכל בהתאמה אישית, כולל מספר המגירות או רמת הגימור אם זה יהיה עץ עם לקה או משופשף בסגנון וינטאז' שמאוד פופולארי בימינו.

אז איזה פריטים כדאי לשקול לשלב בחדר ילדים?

 

אין חדרי ילדים בלי מיטת ילדים

מיטה היא כמובן כוכבת החדר, אך בבואכם לבחור מיטה הקפידו על עץ מלא שבריא יותר ושומר על עמידות לאורך זמן. המיטות כיום מגיעות בשלל גדלים, מבחינת רוחב ואורך, כשההעדפה של הורים רבים היא מיטה בסגנון מיטה וחצי רחבה יותר שיכולה ללוות את הילד שנים ארוכות אל תוך גיל ההתבגרות ואפילו לאחר מכן, יש מיטות עם רקמות קפיטונז' ועוד אפקטים מיוחדים, כשהגוונים הבהירים שולטים והמראה הקלאסי ששומר על רלוונטיות תמידית פופולארי במיוחד.המיטות מגיעות עם פתרונות אחסון בילד אין כמו למשל, מגירות בחלק התחתון של המיטה או מידוף בגב המיטה, תלוי בסגנון הנבחר ובנוחות המשתמשים.

 

שולחן כתיבה יש?

שולחנות הכתיבה חשובים מאוד בעת עיצוב חדרי ילדים, זו פינת המשחק, הציור, היצירה ובהמשך – הכנת שיעורי הבית וההכנה למבחנים וחשוב לייצר עבור הילד סביבת לימוד רגועה ונוחה, לבחור שולחן כתיבה שלא יתפוס יותר מדי מקום אך יהיה שימושי גם במידה והילד מארח חברים ללמידה. שולחנות הכתיבה מגיעים גם הם עם פתרונות אחסון כמו שידות או מגירות או כוורות לתלייה וקיבוע על הקיר, בהם ניתן לאחסן חפצים אישיים, ספרים או מוצרי כתיבה. אפשרות המשחק בין גוונים היא רחבה מאוד, ניתן לבחור בין מגוון צבעים, לשלב עם הלבן נגיעות צבע עליזות יותר בדמות המגירות או להוסיף פלטת זכוכית לשולחן הכתיבה למראה קלאסי במיוחד.

 

ארון בגדים

אם בעבר חיכו זמן עד שהילד יצבור ערימת בגדים כדי לרכוש ארון בגדים לחדר ילדים, הנטייה היום היא להקדים את המאוחר ולהצטייד מלכתחילה בארון שישרת את הילד לאורך זמן ואפילו את כל המשפחה. ארון עמיד מעץ מלא מעוצב להפליא שמשתלב בעיצוב ההרמוני של החדר, ניתן לבחור את המימדים, כמה דלתות ואת החלוקה הפנימית של הארון בהתאמה אישית.