מה צריך בשביל חדר ילדים שלם?

ככל שהילדים שלנו גדלים, כך הצרכים היומיומיים שלהם גדלים איתם. במרוצת הזמן הילד הקטן שלנו הולך ונהיה כמה שיותר עצמאי ולכן יש צורך להרכיב לו חלל שיהיה רק שלו. העצמאות החדשה והאופי המתעצב של הילדים דורש מאיתנו ההורים לנסות ולספק לו חדר ילדים חדש אשר ילווה אותו לשנים הבאות ויתאים לכל צרכיו השוניםאחד הדברים שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו הוא ממה יהיה מורכב החדר ואילו פריטים יש לרכוש לחדר מלא ועשיר?

בהאוס אין מציעים לכם חדרי ילדים ונוער מעץ מלא וניתן למצוא את כל הפריטים השונים שמרכיבים את החדר במקום אחד. חדרי הילדים של האוס אין עשויים מעץ מלא ומחומרים טבעיים ידידותיים לסביבה הצבועים בשיטת ווש על בסיס מים ולכה ללא שימוש בכימיקלים רעילים. הרהיטים המיוצרים הם "כחול לבן" וצוות יועצי העיצוב של האוס אין ישמחו להתאים את הרהיטים לצורכי הלקוח ולבצע שינויים במידה ויש בקשות מיוחדות. היתרון במקום זה, מלבד הרהיטים האיכותיים, הוא בכך שבפעם אחת תוכלו לתכנן ולעצב לילדכם את החדר האולטימטיבי עבורו.

 

אז מה צריך לדאוג שיהיה בחדר הילדים שלכם:

 

בחירת ארון בגדים לחדר הילדים

ככל שהילד גדל ככה הוא צובר יותר ויותר בגדים, רוב הסיכויים שאם עד עכשיו הצלחתם להסתדר עם אחרון אחד לכם ולילד, כדאי מאוד שבחדר שלו יהיה לו מקום לבגדים. חשוב כי הארון יתאים למידות החדר, יהיה מספיק מרווח בשביל הבגדים וגם יהיה בעיצוב תואם לשאר הרהיטים. עוד המלצה היא לשלב מראה באחת מדלתות הארון ובכך לחסוך תוספת של מראה לתלייה בחלל.

 

רכישה נבונה של מיטת ילדים או מיטת נוער

המיטה צריכה להיות יותר גדולה ממידות הילד על מנת שהיא תשרת אותו גם לשנים הבאות בזמן שהוא או היא גדלים וגובהיםהמיטה יכולה להכיל שטח אחסון מתחתיה או לחילופין מיטה נפתחת נוספת שתשמש אח נוסף באותו חדר או חבר שמתארח אצל הילד

 

הכנה לפינת לימוד נכבר עכשיו

גם אם הילד עדיין לא הולך לבית הספר, הוא יעשה זאת בעתיד הלא רחוק ולכן, כדאי כבר עכשיו ליצור עבורו מקום ייעודי כמו שולחן כתיבה כהכנה לפינת לימוד שישמש אותו לצרכי ציור, כתיבה, פעילויות פנאי שונות. יצירה של פינת לימוד באמצעות שולחן כתיבה תרגיל אותו לעשות זאת כשהוא יצטרך בהמשך לשבת ולהכין שיעורי בית.

 

פתרונות אחסון חיוניים לחדר הילדים

מלבד ארון בגדים לילד יש עוד מגוון של פריטים שיסייעו לכם ולו לשמור על חדר מאורגן. זכרו שבהמשך יצטרפו לחפציו ספרים בנוסף לצעצועים, צבעים, ניירות וכדומה שכבר יש לו על מנת לשמור על החדר מסודר ונקי כדאי לדאוג לשטחי אחסון ופתרונות פרקטיים כמו כוורות תלייה, שידות על גלגלים וכד'.