שאלות נפוצות על חדרי ילדים ונוער מעץ מלא

חדר ילדים דגם זיו

חדר ילדים ונוער מעוצב בהתאמה אישית

תהליך עיצוב של חדר ילדים הוא תהליך מרגש מאוד ונכללים בו פרמטרים רבים מתכנון המרחב בהתאם לתנאי החלל ולפי צרכיו האינדיווידואליים של כל ילד וכמובן בחירת הרהיטים מחומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר

בבואכם לבחור חדרי ילדים ונוער מעץ מלא, חשוב שתקפידו על עמידה בתקנים, על טיב החומרים וכמובן אל תתפשרו על חזות עיצובית שאתם והילדים תאהבו, עיצובים קלאסיים ועל זמנים שילוו אתכם לאורך זמן. לפניכם מספר תשובות לשאלות נפוצות על חדרי ילדים ונוער מעץ מלא.

 

מדוע כדאי לבחור חדרי ילדים ונוער מעץ מלא?

עץ מלא הוא חומר טבעי שידוע בהשפעותיו החיוביות על איכות החיים של הילדיםמעבר לכך שהוא חומר בריא לילדים, הוא משתבח עם השנים ולכן מהווה השקעה בטוחה לאורך שניםבתהליך ייצור הרהיטים נעשה שימוש בעץ מלא מסוגים שונים דוגמת בוצ'ר, אורן פיני, קרוליינה, בוק ומייפל.

 

האם חדרים מעץ מלא מגיעים בצבע אחד ויחיד?

התשובה היא לא. ניתן לבחור חדרי ילדים ונוער מעץ מלא במגוון רחב של צבעים מצבעים טבעיים, בהירים ורגועים ועד צבעים עזים יותר או פשוט לשלב בין הגוונים, כמו למשל, מיטה לבנה עם מגירות כתומות או סגולות, ארון עם דלת אחת בצבע ירוק תפוח וכוליאמנם מגוון הצבעים הוא רחב ומגוון, אך מומלץ להעדיף גוונים פסטליים ובהירים, אצילים ועל זמניים שיהיו רלוונטיים למשך שנים ארוכות.

 

ניתן לבחור רהיטים מעץ מלא במגוון עיצובים?

כן. יש מגוון עיצובים של רהיטי ילדים ונוער מעץ מלא, החל ממיטות אפיריון דרך מיטות במה, פיתוחים וגילופים שמוסיפים טוויסט מקורי לכל רהיט, טואלטים, ספריות, כוורות, ארונות ופתרונות אחסון משלימים לחדריםטוטאלוק המאפשר לכם לעצב חדרי ילדים ונוער חלומיים על בסיס עץ מלא

 

חוץ מעץ מלא, על מה עוד יש לשים דגש בבחירת רהיטים בריאים לילדינו?

טיב החומרים הוא כאמור קריטי לעיצוב חדרי ילדים ונוער בריאים יותר. חשוב לבחור רהיטים שאינם מכילים כימיקלים רעילים, כמו למשל, לוודא שצבע הרהיטים הוא על בסיס מים, תערובת אקרילית וחומרים מינרלים בלבד, שהלכה לא מכילה מתכות כבדות ונטולת פורמלדהיד, שהדבק אינו מכיל כימיקלים רעילים.

 

האם הרהיטים היחידים הם אלו שאניר ואה בסניפים?

כמובן שלא. הרהיטים בסניפים הם דגמים מהם ניתן לבחור את הרהיט המתאים ביותר עבור הלקוח, אך היות והאוס אין מספקים גם נגרות בהתאמה אישית, ניתן לעצב ולייצר רהיטים על פי מידות אישיות, עיצוב אישי, גימורים וצבע בהתאם לבחירתכם. אלו יכולות להיות ספריות שיתאימו לחדרי ילדים, נוער, חדרי עבודה ומשרדים, סלונים, ארונות לפי דרישה, או מיטות בהתאמה אישית ועד לפריטי עיצוב משלימים בנגרות בהתאמה אישית.

 

איזה תווי תקן עלי לחפש?

בין תווי התקן החשובים המעידים על איכות הרהיטים, ניתן למצוא את תקן V2A ו-ISO 12720. תווי תקן המעידים על כך שהרהיטים בטוחים למגע ולשימוש.