צעדים פשוטים לעיצוב חדרי ילדים ונוער מעץ מלא

חדר ילדים ונוער דגם ג'יימי

חדר ילדים בסגנון וינטאג'

ביקור באולמות התצוגה של סניפי האוס אין ברחבי הארץ יעניק לכם רעיונות רבים בנוגע לעיצוב חדר הנוער או חדר הילדים שתכננתם. דגמים קסומים המקנים לחלל עיצוב קלאסי ואלגנטי, על זמני, שיהיה רלוונטי לאורך זמן במגוון רחב של סגנונות, מנוסטלגי ווינטאג' ועד יפני מודרני עם נגיעות אורבאניות.

הדבר החשוב ביותר בבחירה ועיצוב חדרי ילדים ונוער הוא שהם יהיו מעץ מלאהעץ המלא הינו בעל אפקט גבוה של עמידות, הוא ידידותי לסביבה ובריא מאוד לנשימה ובהאוס אין ניתן להתרשם ממבחר של חדרי ילדים ונוער מעץ מלא.

אם אתם מחפשים מספר רעיונות לעיצובים של חדרים שונים, המדריך הזה הוא בשבילכם.

 

הפרזנטציה קובעת - הצבת הרהיטים לפי קווי המתאר של החלל

כדאי להגיע למעמד הרכישה עם סקיצה ראשונית של החלל, כולל מידות מדויקות וציון פרמטרים רלוונטיים דוגמת שקעי חשמל, דלתות, חלונות, מעברים, פינות וכדומהבדרך זו, יהיה קל יותר ליועצי העיצוב בסניפים לתכנן עבורכם את העמדת והצבת הרהיטים ברחבי החללהיות ותוכלו להזמין מגוון רהיטים בהתאמה אישית במידות המבוקשות, יהיה לכם פשוט לתכנן את החלל תוך כדי שאתם שומרים על עיצוב חדרי ילדים ונוער מעץ מלאכך למשל, תוכלו להציב ארון בפינת החדר, לצידו שולחן כתיבה ובעבר השני מיטה, או אם מדובר בחדר של שני ילדים - מיטה בכל צד וביניהן ארון או שולחן כתיבה.

בכל מקרה, חשוב לא להעמיס ברהיטים ולכן יש חשיבות רבה לניצול חכם של החלל כך שגם תוכלו לצייד את החדר ברהיטים הדרושים וגם לשמור על אווירה נעימה ומרחב תנועה חופשי.

 

שילובי אלמנטים או שילובי גוונים ליצירת חדר הרמוני

כדאי לשמור על קו סגנוני מוביל בעיצוב חדרי ילדים ונוער מעץ מלא, כדי לקיים הרמוניה מבוקשת בחלל. למשל, שמירה על גוונים בהירים תואמים, חדר שכולו לבן, שמנת, קרם או תכלת או מוטיב חוזר, למשל בסגנון אסימטרי או סגנון וינטאג' או ידיות בעיצוב מסוים. ניתן לבחור רהיטים שהם מאותו חדר קומפלט או לשלב בין רהיטים דומים שמתמזגים אחד עם השני. כדי להקנות אופי מיוחד לחדר, השתמשו באביזרי עיצוב שונים, תמונות, חפצים דקורטיביים, מצעים, שטיחים ווילונות בגוונים עליזים או בצבעים מנוגדים לרהיטים כך שימשכו את העין המתבוננת ויוסיפו טאץ' צבעוני וקצת אחר לחדר.

 

המלצות לרהיטים לחדרים קטנים יחסית

אם מדובר בחלל קטן יחסית, רצוי לבחור רהיטים מעץ מלא בסגנון אוורירי במיוחד, למשל, מיטות ילדים נטולות כותרת גב או בעלות כותרת ראש או כותרת גב נמוכות במיוחד, או מיטות בעלות מבנה פסים שהרווח מביניהם יוצר תחושה קלילה יותר בחלל, שולחנות כתיבה בעלי רגליים בקווים ישרים ודקים, פלטת זכוכית או רגלי מתכת, מיטה מרחפת ללא מגירות או עם מגירה קטנה בסגנון אסימטרי וגוונים בהירים.