עיצוב חדרי ילדים ונוער מעץ מלא - בשורות עיצוב אביביות

חדר ילדים דגם זיו

עם בואו של האביב והגעתו של חג הפסח, מתאספים כל דיירי הבית ונרתמים לניקיונות שמאפיינים בדרך כלל תקופה זו. יחד עם הניקיונות, תקופה זו אידיאלית לעיצוב מחדש של חדרי הילדים והנוער בבית. רהיטים חדשים יעשירו את מראה החדר ויוכלו אף לתרום לאווירה הטובה

כמו באופנה, גם בעיצוב חדרים ורהיטים יש אופנות מתחלפות, אשר יכולות לשמש עבורנו כמקור השראה כיצד לעצב מחדש את החדרים של הילדים שלנו. ברשת האוס אין חדרי ילדים ונוער מעץ מלא תמצאו חדרי ילדים ונוער בעיצובים קלאסיים ועל זמנים שמבטיחים רלוונטיות עיצובית לאורך זמן, אך אם בכל זאת אתם מעוניינים להוסיף נגיעה עיצובית אופנתית לחדר הרי שניתן לעקוב אחר האופנות השונות על מנת להוסיף לחדרים צבעים ואלמנטים עדכניים. כמו כן חשוב לזכור, אם יש מגמה עליה לא מתפשרים הרי שהיא השימוש בעץ מלא. עץ מלא מביא עמו המון אנרגיות לחדר והוא אידיאלי לכל עונות השנה ולכל תקופות החיים. אם נתייחס לתקופת האביב הרי שמדובר בחומר טבעי אשר מייצג צמיחה וחוזק, מעניק אווירה רגועה, איכותי, בריא ועמיד לאורך זמן וגם רהיטים מעץ מלא ניתן למצוא במגוון סגנונות. 

אז במה תוכלו לשדרג את חדרי ילדים והנוער מעץ מלא? מבחירת מוצרי טקסטיל בגוונים שונים ועד צביעת הקירות.

 

הצבע הירוק מככב

טרנד אביבי נפלא בעיצוב חדרי ילדים הוא הצבע הירוק מירוק זית דרך ירוק תפוח. גם כאן ניתן לשלב רהיטים מעץ בגוונים ירוקים המתמזגים בעדינות אלגנטית עם רהיטים בצבעים קלאסיים דוגמת לבן. הצבע הירוק מסמל פריחה וחיים מה שמאוד מאפיין את האביב הפורח, בו הטבע מראה את יופיו במלוא הדרו. ניתן לעצב את החדר בצבעים ניטרליים ולהוסיף אלמנטים ירוקים שישתלבו בטבעיות בחדר. לדוגמא, ניתן לצבוע קיר אחד בגוון ירוק, להוסיף טפט עם אלמנטים בירוק, שטיח מרענן בגוון ירוק או מצעים עם דוגמאות מחיק הטבע בצבעים ירוקים.

 

הדפסים פרחוניים

לא על הירוק לבדו. הפריחה הססגונית המאפיינת את האביב אף היא כובשת את החלל בחינניות קסומהתוכלו להוסיף לחדר מצעים עם הדפסים פרחוניים, כריות ססגוניות, וילונות עם אלמנטים מהטבע ופרחים אהובים או לתלות תמונות עם נופים מרהיבים ואתרי טבע האהובים על הילדים

 

נגרות בהתאמה אישית לחדר יפה בכל ימות השנה

חדרי הילדים והנוער של האוס אין עשויים מעץ מלא וחומרים טבעיים הידידותיים לסביבה וללא רעליםהצבע בו צובעים את הרהיטים הוא על בסיס מים ולכה ללא כימיקלים רעיליםכל הרהיטים מיוצרים בנגריה של האוס אין בישראל והינם עבודת יד תוצרת "כחול-לבן". בנוסף, בהאוס אין תוכלו ליהנות משיטת "נגרות בהתאמה אישית" אשר מתאימה את הרהיטים לצרכי הלקוח. ניתן לתכנן ולייצר רהיטים בהתאמה אישית על פי מידות ועיצוב נידרש. לחדרי ילדים והנוער ניתן לעצב ספריות, שידות, מיטות וארונות.