חדרי ילדים ונוער מעץ מלא - מה לקנות במבצעי הקיץ

הקיץ בעיצומו, החופש הגדול בשיאו וזה הזמן לחדש את חדרי הילדים והנוער. ברשת האוס אין תגלו שלל מבצעים לקיץ – חדרי ילדים ונוער מעץ מלא במחירים אטרקטיביים ובהנחות מיוחדות לכבוד הקיץ ולקראת החזרה לבית הספרזאת הזדמנות נהדרת התחדש וליהנות ממגוון רחב של חדרים, רהיטים ופריטי עיצוב משלימים, מעץ מלא, במחירי מבצע. 

החשיבות של עץ מלא ברורה: עץ הוא חומר טבעי, שמשתבח עם השנים, ידידותי לסביבה ובריא לנשימה, עמיד מאוד ומהווה את הבחירה הבריאה והנכונה במיוחד לחדרי ילדים ונוער. אז עכשיו כשאתם יודעים כמה חשוב לשלב ביצירת ועיצוב חדרי ילדים ונוער עץ מלא, הגיעה העת לסקור את הרהיטים שכל ילד, ילדה, נער ונערה חייבים בחדר.

 

שולחנות כתיבה מעץ מלא

בבואכם לרהט חדרי ילדים ונוער, חשוב שתקפידו על שילוב שולחן כתיבה עשוי עץ מלא. שולחן כתיבה מהווה את פינת הלימודים והיצירה של הילד. בין מבצעי הקיץ של האוס אין, תמצאו שולחנות כתיבה מעוצבים במחירים מיוחדים, חלקם כוללים שולחן כתיבה וכוורת בהנחה. שולחנות הכתיבה מגיעים במידות של רוחב 120-140 ס"מ ועומק 60-80 ס"מ. הזמינו שולחן כתיבה שילווה את הילד במשך שנים רבות, שישמש אותו הן לכתיבה ולימוד והן כשולחן מחשב. מומלץ להוסיף כוורת המהווה פתרון אחסון אטרקטיבי שחוסך מקום על ידי כך שתולים אותה מעל שולחן הכתיבה.

 

מיטות ילדים מעץ מלא

האוס אין מציגה במסגרת מבצעי קיץ 2014 מבחר מיטות ילדים ומיטות נוער מעץ מלאבין המיטות ניתן למצוא מיטות ילדים או מיטות נוער בגודל סטנדרטי או מיטות בגודל מיטה וחצי, מיטות בקווים ישרים אלגנטיים או מיטות בקווים מפותלים בהשראה אירופאית קלאסית, מיטות עם מגירות רחבות ועמוקות המתאימות לאחסון מצעים, צעצועים או משחקים. המיטות מגיעות עם מזרן ועם מיטת חבר נפתחת כולל מזרן למיטת חבר. במבצעים משתתפות גם מיטת קומותיים ומיטות דגם גלריה וכן מיטת מעבר לילדים במעבר ממיטת תינוק למיטת ילדים/נוער.

 

ארונות ילדים מעץ מלא

פתרון האחסון המאסיבי, הדומיננטי והמרכזי ביותר בחדר הוא הארון. במבצעי הקיץ של האוס אין, תוכלו לרכוש מגוון ארונות בגדים לחדרי ילדים ונוער מעץ מלא, דוגמת ארון עם שתי דלתות הזזה או ארון עם דלתות פתיחה, ארונות עם שלוש דלתות וארון מעץ מלא עם דלתות עץ ודלת זכוכית, מגירות ומדפים פנימיים לארגון וסידור נוח של הבגדים בארון. העיצובים נעים בין ארונות וינטאג' לארונות עכשוויים במראה עדכני.

 

פתרונות אחסון משלימים

ילדים ובני נוער נוטים לאגור חפצים בלי סוף ואם בכוונתכם לשמור על ארגון בחדר, מומלץ לשלב בחדר גם שידות אחסון מעץ מלא, שידות לילה עם מגירות לצד המיטה ואפילו ספסלי פנאי עם מגירות אחסון. כמו כן, שידות טואלט לחדרי נערות לתלייה או להצבה בחלל כולל מראות גדולות.