פינות פנאי לחדרי ילדים

חדרי הילדים והנוער לא משמשים את הדיירים הצעירים לשינה בלבד, הם ממלכה שלמה המכילה את כל עולמם. כאן הם מתעוררים בבוקר, מכינים שיעורי בית, משחקים, מארחים חברים ובבתים רבים צופים בטלוויזיה. הבילוי היומיומי והממושך בחדר יצר קונספט חדש של חדרי ילדים ונוער מעץ מלא, כשמטרת העל היא לעצב את החדר כך שהוא באמת ישמש את דייריו לכל צרכיהם, לשינה, לימודים ואף לשעות הפנאי.

תפיסת החלל החדשה היא שהחדר הוא מעין מגרש משחקים המתאים גם כחלל להכנסת שיעורי הבית ואירוח חברים. כתוצאה מכך, ניתן למצוא בחנויות שלל פריטי עיצוב התואמים לשעות הפנאי, המציעים פתרונות אחסון חכמים והם בעלי חזות אסתטית שתשתלב יפה בחלל הכללי.
כמובן שכדאי לעצב מראש את החדר כך שהוא יכיל את הפריטים השונים בקומפוזיציה נוחה, שתשמור על מרווחים בין החפצים ועל חופש תנועה.

 

לפניכם מספר פריטי פנאי המככבים כיום בעיצוב חדרי ילדים ונוער:

 

ספסלים דו שימושיים לאירוח ופנאי

הספסלים העיצוביים מכניסים לחדר טוויסט מעניין והם אף פונקציונליים. הילדים יכולים לשבת ולשחק על הספסל ואף לאחסן בו מצעים, צעצועים, ספרי לימוד ועוד. בהאוס אין מעצבים ספסלים במראה קלאסי המשלב בין מסגרת עץ מלא לכרית הקפיטונאז' הקלאסית. ניתן למצוא ספסלים רומנטיים רכים כמו גם ספסל מגירות המעוצב בסגנון פרובנס בקווים נקיים ורכים, בעל עיטורים עדינים בדפנותיו. ניתן למצוא ספסלים פרקטיים המשלבים קופסאות אחסון מרופדות הניתנות לשליפה ומשמשות אף ככסאות. כמובן שניתן להזמין את הספסלים במגוון גדלים וצבעים לבחירה בהתאמה אישית.

 

שידות טואלט לבנות שמחפשות יופי של חדר

חדרי הבנות מתחדשים בפריט קלאסי ואצילי שהיה שמור בעבר לבוגרות ואילו כעת מגיע גם לחדרי הילדות. מדובר בטואלט, גרסא רכה ומרעננת לשידות האיפור המאסיביות. טואלט במראה אלגנטי ורומנטי הכולל מראה גדולה מוקפת בעיטורים מרשימים, שידות מגירות גדולה לאחסון החפצים האישיים (אביזרי, שיער, בשמים לילדות, פריטי הלבשה שונים ועוד) וניתן כמובן להוסיף כסא. הבנות יאהבו להתגנדר מול המראה והפריט כולו יתרום לאווירה הקלאסית בטוויסט של פרובאנס.

 

שידות מדיה לחדרים מחוברים לעולם הדיגיטל

כניסתה של המדיה הדיגיטלית לחדרי הילדים והנוער מחייבת שינוי עיצובי בתפיסה הכוללת ומשפחות שבחרו לשלב מערכות סאונד ומדיה, טלוויזיה בחיבור לכבלים או ללווין, יגלו כי יש דרך עיצובית וגם שימושית להכיל את אמצעי ואביזרי המדיה היקרים בדמות של שידות מדיה המותאמות למסך גדול ולתוספת של ממיר, הן מגיעות על גלגלים כך שניתן להעמידן בצורה חופשית לפי צורך ברחבי החדר.

 

חישבו איך הילדים יוכלו לארח ולבלות בנעימים בשעות הפנאי שלהם בחדרם: שולחן כתיבה מעץ מלא שיתאים הן למחשב והן להכנת שיעורי בית, כולל 2 כסאות (לילד ולחבר), מיטת ילדים או מיטת נוער נפתחת (לאירוח חברים), קומודות, ספסלי פנאי, שטיח נעים ונוח למשחק ועוד.