טיפים להזמנת חדרי ילדים ונוער מעץ מלא

חדר נוער דגם נועם

חדר נוער דגם שאנל

הגיע הזמן לשדרג את חדר הילדים והנוער. אולי הילדים גדלו, אולי החלטתם לפרגן להם, שיפצתם את הבית הקיים או עברתם דירה. כך או כך, חשוב מאוד ללכת על איכות, כדי להעניק את הכי טוב שאפשר לילדים שלכם והכי טוב שאפשר תלוי מאוד ברמת וטיב החומרים. חדרי ילדים ונוער מעץ מלא הם בדיוק מה שחיפשתם - עץ מלא הוא חומר טבעי, משובח, עמיד לאורך זמן ואף משתבח עם השנים, ידידותי לסביבה ובריא לנשימה ולמגע, החומר שמכניס את הטבע אל תוך הבית. בהאוס אין תגלו עיצובים של חדרי ילדים ונוער מעץ מלא במגוון רחב של סגנונות כשהדגש כאן הוא על איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ואסתטיקה נקייה. לפניכם מספר טיפים להזמנת חדר, מה התהליך שעוברים בדרך לקבלת החדר.

 

הרושם קובע - אין כמו מראה עיניים

ראשית, חשוב שתגיעו לאולמות התצוגה כדי להתרשם מהמבחר הקיים של עיצובי חדרים. במעמד התצוגה יהיה לכם קל יותר לראות כל פריט ופריט, לתכנן עם יועצי העיצוב של האוס אין כיצד לעצב את החדר מרמת המידות המדויקות בהתאם לתנאי החלל המבוקשים דרך התאמת הפריטים לפי הצורך ועד הקומפוזיציה של הרהיטים ברחבי החדר. קיים מבחר רחב של חדרים וכמובן שתוכלו הן להזמין חדר קומפלט כפי שהוא מוצג באולם התצוגה והן לשלב בין פריטים שונים מחדרים שונים. למשל, מיטת שאנל עם ארון וינטאג' או מיטת לואיז עם שולחן כתיבה דגם מאיה. כשמגיעים לאולמות התצוגה, המבחר מעניק שלל רעיונות לעיצובים.

 

הגיעו עם כל הנתונים להשגת התוצאה המבוקשת

חשוב מאוד להצטייד מראש בכל הנתונים אודות המרחב שמיועד לחדר, בין אם מידות החדר, ציון דלתות, חלונות, שקעי חשמל וכל אלמנט שיכול להשפיע על עיצוב החדר. אפשר להביא תצלום או סקיצה של החלל, לחשוב ביחד עם יועצי העיצוב גם על השילוב בין אריחי הריצוף וגווני הקירות לגווני החדר וסידור הפריטים השונים במרחב.

 

החלטה על העיצובים והצבעים

אחרי שבחרתם את העיצובים של הרהיטים השונים - ארון בגדים לחדר ילדים או נוער, שולחן כתיבה, מיטת ילדים או מיטת נוער ואביזרים משלימים במידה ותרצו להוסיף דוגמת שידה לצד המיטה, ספסל אחסון או כוורות ומדפים, חשוב להחליט על המידות המבוקשות וכן על גוונים - ניתן לבחור גוון אחד או לשלב בין מספר גוונים, כשההמלצה שלנו היא לבחור צבע קלאסי ניטראלי ולהוסיף צבעוניות באלמנטים כמו מגירות ידיות או בטקסטיל בחלל. בין ההחלטות החשובות: ידיות או מגרעות למיטה, מגירות לשולחנות הכתיבה, סוג הגימור שיהיה לרהיטים מאט או מבריק, שיוף לקבלת מראה נוסטלגי רומנטי עתיק וכו'. כמובן שאפשר גם לפצל הזמנות, להחליט שאתם מתחילים בעיצוב חדרי ילדים ונוער מעץ מלא ממיטה וממשיכים המשך לשולחן כתיבה וארון, הכל לפי מה שמתאים לכם בטיימינג הנכון עבורכם.